Авто на польській реєстрації — Документи на 1 рік

Авто на польській реєстрації — Документи на 1 рікЯкщо Ви хочете купити авто на польській реєстрації, то варто спочатку ознайомитися з чинним законодавством нашої держави. Це допоможе Вам позбутися в подальшому від контакту з митними службами, а також з представниками правоохоронних органів. Купити авто на польських номерах Вам можуть допомогти в компанії Auto to Ukraine, яка спеціалізується на подібних послугах. В такому випадку абсолютно все, пов'язані з оформленням документів, проблему ляжуть на плечі виконавця. Будьте впевнені, що авто з Європи приїде до Вас в найкоротші терміни в отличном состоянии.

Ризики і вигода купівлі авто на польській реєстрації

Якщо Ви звернетеся в компанію з імпорту авто з Польщі, то Вам там запропонують, в першу чергу, підписати двосторонній договір, який буде регламентувати права і обов'язки кожної зі сторін. Для клієнта це буде гарантія в 100% того, що виконавець обов'язково принесе бажаний автомобіль.

На наступному етапі Вам запропонує каталог з автомобілями і після вибору буде укладена офіційна угода. Зверніть увагу, що документи будуть оформлятися на авто з Польщі на рік. Це дасть Вам можливість протягом дванадцяти місяців вільно пересуватися по території України, а також познайомитися ближче з новим авто і визначитися, чи хочете Ви використовувати дану модель в подальшому чи ні. Можливо Ви захочете купити авто з Литви або купити авто на польській реєстрації іншої марки і моделі.

Чому варто купити авто на польських номерах

Чому варто купити авто на польських номерахЧи можна купити нове авто з Польщі на рікПереваги вибору:

  • На вітчизняному ринку, на жаль, цінова політика здатна відлякати будь-якого покупця. А ось купити авто на польських номерах можна буде практично вдвічі дешевше. В першу чергу, це пов'язано з особливостями законодавства Європейського Союзу, яке дає своїм резидентам можливість на більш вигідних умовах купувати нові автомобілі.
  • Купити авто на польській реєстрації варто ще й тому, що автомобіль буде знаходитися в відмінному стані навіть при значному пробігу.
  • Потрібно звернути увагу, що машина експлуатувалася на якісному паливі, їздила по висококласному дорожньому покриттю, а також регулярно проходила технічне обслуговування, так як це входить в норму культури європейських країн.
  • За ту ж вартість, що і на вітчизняному ринку, буде можливість придбати авто з Польщі на рік в максимальній комплектації.

Чи можна купити нове авто з Польщі на рік

Якщо Ви хочете купити авто на польській реєстрації без великого пробігу, в компанії з імпорту автомобілів Вам зможуть допомогти. У салоні можна буде купувати автомобіль на більш вигідних умовах і бути впевненим в якості збірки, справності всіх основних вузлів в машині і силового агрегату. Варто відзначити, що купити авто на польській реєстрації найкраще від європейських брендів, це дозволить ще більше заощадити, а також отримати значні бонуси у офіційних дилерів по сервісному обслуговуванню.